Nevar paslēpties no uzbrucējiem

Nespējot apmierināt tādas pamatvajadzības kā rušināšanās vai ligzdas būvēšana, vistas ir nemitīgā stresā un var sākt knābt cita citu. Vājākai vistai sprostā nav iespējas paglābties no agresīvāku vistu uzbrukumiem.

Risinājums: atteikšanās no sprostu sistēmām.

Es vēlos, lai vistas var paslēpties
aizvērt

Restes izraisa traumas

Sprostā vista visu mūžu stāv uz slīpa metāla režģa, lai viņas izdētās olas aizripotu uz savākšanas vietu. Šādi stāvot, vistas kājas piepampst, un rodas sāpīgas, vaļējas brūces. Lai aizsniegtu barību, vistai katru reizi cauri restēm jāizbāž kakls. Pastāvīga berzēšanās gar sprosta restēm nobružā spalvas un padara vistu puskailu.

Risinājums: pakaiši vai zeme zem kājām un brīvība no dzīves sprostā.

Es vēlos, lai restes netraumē putnus
aizvērt

Nevar izplest spārnus

Sprostā vista ir iespiesta A4 lapas platībā. Visu savu pusotru gadu ilgo mūžu viņa nevarēs izplest spārnus – tos mazliet paplešot, viņa atduras pret sprosta restēm vai citām vistām. Viņa nekad neredzēs sauli un savu dzīvi vadīs tumsā, smirdoņā un netīrumos līdzās citiem putniem, kuri piedzīvo to pašu.

Risinājums: Brīvība kustēties un paust savu dabisko uzvedību.

Es vēlos, lai vistas var izplest spārnus
aizvērt

uz mūžu
iesprostotas

vistas, kuras nolemtas
dzīvei aiz restēm

es palīdzēšu vistām
Dzīvniekus moka šauros sprostos ! 
Dzīvniekus moka šauros sprostos ! 
Dzīvniekus moka šauros sprostos ! 
Dzīvniekus moka šauros sprostos ! 
Dzīvniekus moka šauros sprostos ! 

Olas, kas marķētas ar Nr. 3

Nr.3 olas nāk no industriālajām putnu fermām, kur vistas visu mūžu cieš sprostos, stāvot uz metāla režģa. Viņas dzīvo nemitīgā stresā, nekad neierauga sauli un nesajūt zemi zem kājām. Taču Tu vari mainīt viņu dzīvi.